Beskydské traily

Kontakt

Restaurace Rekovice je středobodem areálu Horečky, který se nachází na pomezí města Frenštátu p. R. a obce Trojanovice. Nejbližší dominantou je skokanský můstek Jiřího Rašky K90 a další menší můstky. Další dominantou, která se tyčí přímo nad Rekovicemi je rozhledna na Velkém Javorníku.

Pěšky Pěšky


Restaurace je nově na trase žluté turistické značky, která propojuje modře a zeleně značenou trasu z Frenštátu p. R. na Velký Javorník. Žlutá značka zpřístupňuje nejen Rekovice, ale také skokanský areál Jiřího Rašky. Z města Frenštátu p. R. můžete jít po modré nebo po zelené značce, než narazíte na zmíněnou žlutou značku.

Vlakem Vlakem


Z vlakového nádraží ve Frenštátě p. R. se vydáte po červené turistické značce na frenštátské náměstí a odtud po zelené nebo modré značce až na značku žlutou a po žluté k Rekovicím. Pro milovníky vlaků chystáme v centru města Frenštát p. R. novou vlakovou zastávku.

Autem Autem


Autem z Frenštátu p. R. směrem na Rožnov p. R. Před restaurací Siberie odbočíte doprava a kolem benzinové čerpací stanice až k restauraci Žabárna. U Žabárny odbočíte doprava a kolem památníku T.G.M. vyjedete až k Rekovicím. Nahoře je pro Vás přichystané parkoviště.

Autobusem Autobusem


Autobusem dojedete do Frenštátu p. R. a odtud se dáte po modré nebo zelené turistické značce na žlutou značku, která vede kolem Rekovic.

Na kole Na kole


Po cykloturistické trase 6195 od Frenštátu p. R. nebo z Trojanovic.


Kontakt

O  Beskydské traily se stará obec Trojanovice.

Majitel a provozovatel
Obec Trojanovice
Trojanovice 2 744 01
Tel: +420 556 835 022 (IC Trojanovice)

Zodpovědná osoba:
Mgr. Jiří Novotný, starosta obceCHKO BeskydyBiskupství ostravsko-opavskéTrojanoviceLesy České republikyRegion Beskydy-ValašskoMikroregion FrenštátskoMoravskoslezský krajMěsto Frenštát